تمدید قرارداد نیروهای هادیان شهر با اعمال افزایش های قانونی انجام شد
شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳:۳۱
شهرنوشت
فصل اقتصاد - موسسه هادیان شهر به عنوان نخستین سازمان ایرانی در اعمال افزایش سنواتی حقوق و مزایای کارکنان و تنها ده روز کاری پس از شروع سال جدید فرآیند تمدید قرارداد کارکنان را به پایان رساند و اعلام کرد قراردادها هم اکنون قابل رویت در میز کار الکترونیکی می باشد.
به گزارش فصل اقتصاد و به نقل از روابط عمومی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، ابراهیم شیخ با اعلام این خبر گفت: همسو با سیاست های کلی شهردار محترم تهران و تاکید این معاونت مبنی بر انجام سریع و دقیق فرآیند تمدید قرارداد های کارکنان، احکام کارگزینی همکاران تحت پوشش موسسه هادیان شهر در 24 فروردین ماه سال جاری با اعمال افزایش های قانونی مصوب شورای عالی کار انجام شد .
معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران افزود: با تلاش مدیرعامل و همکاران موسسه هادیان شهر ، این موسسه به عنوان نخستین سازمان ایرانی است که تنها با گذشت ده روز کاری از سال جدید توانست با اعمال سنواتی حقوق و مزایای 14هزار نفر، این اتفاق بزرگ را رقم بزند لذا تمامی همکاران محترم تحت پوشش این موسسه می توانند قرارداد های منعقد شده در سال جدید خود را بروی میز کار الکترونیکی خود مشاهده نماید.
شیخ یادآور شد: نسخه اصلی قراردادها نیز جهت اعطاء به همکاران تا پایان هفته جاری به نمایندگان این موسسه تحویل داده می شود.
http://fasleqtesad.ir//Fa/News/343215/تمدید-قرارداد-نیروهای-هادیان-شهر-با-اعمال-افزایش-های-قانونی-انجام-شد
بستن   چاپ