حباب سکه به 510 هزار تومان رسید
سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۶:۱۱
باشگاه خبرنگاران جوان
فصل اقتصاد - رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: حباب سکه امروز به 510 هزار تومان رسید و این امر باعث کاهش تقاضا در بازار شده است.

محمد کشتی، آرای رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر ، درباره بازار طلا و سکه گفت: حباب سکه امروز به 510 هزار تومان رسید و این امر باعث کاهش تقاضا در بازار شده است.
وی با اشاره به اینکه امروز داد و ستد‌ها در بازار کاهش پیدا کرده است، افزود: افزایش 20 هزار تومانی قیمت سکه تحت تأثیر نوسان قیمت ارز است.
بیشتر بخوانید: کاهش 120 هزار تومانی قیمت سکه در چند روز گذشته
کشتی آرای بیان کرد: متأسفانه بسیاری از افراد به صورت ناآگاهانه به کانال‌های تلگرامی مراجعه می‌کنند و بر صحت و سقم آن صحه می‌گذارند، اما نباید فراموش کرد که تنها مرجع قابل اعتماد رسانه‌ها و سایت‌های رسمی هستند.
به گفته رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر، قیمت طلا و سکه را نمی‌توان پیش بینی کرد چرا که اخبار سیاسی بر این امر تاثیرگذار است.
کشتی آرای ادامه داد: امیدواریم که قیمت طلا و سکه ثبات پیدا کند تا سودجویان و دلالان از این موضوع سوءاستفاده نکنند.
در جریان معاملات بازار آزاد تهران، امروز قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و 986 هزار تومان، سکه طرح قدیم 4 میلیون و 849 هزار تومان، نیم سکه 2 میلیون و 838 هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و 818 هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و 20 تومان است.
همچنین قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی 1.297 دلار و 89 سنت و هر گرم طلای 18 عیار 461 هزار و 500 تومان است.
http://fasleqtesad.ir//Fa/News/363987/حباب-سکه-به-510-هزار-تومان-رسید
بستن   چاپ