حاجی‌بابایی تشریح کرد؛
جمع‌بندی طرح تامین کالاهای اساسی در کمیسیون بودجه/ بررسی برنامه‌های دیوان محاسبات با حضور بذرپاش
سه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۸:۵۸
خانه ملت
فصل اقتصاد - رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: رئیس دیوان محاسبات کل کشور امروز برای ارائه گزارشی از عملکرد و برنامه‌های آینده دیوان در نشست حضور یافت.

حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت ، با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون متبوع خود گفت: بذرپاش رئیس دیوان محاسبات کل کشور برای ارائه گزارشی از عملکرد و برنامه‌های آینده دیوان در نشست امروز حضور یافت.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه گزارش خوبی در این جلسه ارائه و قرار شد، ما بزودی نشستی را در محل دیوان محاسبات داشته باشیم، افزود: کمیسیون برنامه و بودجه تلاش دارد تا با ادامه مباحث به یک جمع‌بندی مشترک برای پویایی بیشتر دیوان مطابق با قانون و قانون اساسی برسد.
وی تصریح کرد: اردکانیان وزیر نیرو در ادامه جلسه برای پاسخگویی به سوال رحمت‌الله نوروزی نماینده مردم علی‌آباد کتول درباره مشکلات آب و فاضلاب استان گلستان در جلسه حضور یافت.
حاجی‌بابایی تاکید کرد: بعد از پاسخ‌های وزیر قرار شد، اردکانیان طی یک فرصت یک ماهه این مسائل را مورد بررسی قرار داده و گزارش آن را به کمیسیون برنامه و بودجه ارائه کند.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اینکه در جلسه امروز طرح تامین کالاهای اساسی هم بررسی شد، گفت: کمیسیون تاکنون حدود 20 جلسه درباره این طرح با حضور کارشناسان و مسئولان بحث و بررسی انجام داده است و امروز بعد از اصلاحات جزئی به جمع‌بندی رسیدیم.
وی تصریح کرد: پیش بینی می شود هفته آینده طرح تامین کالاهای اساسی برای بررسی و تصویب به صحن علنی ارائه شود./
پایان پیام
http://fasleqtesad.ir//Fa/News/580165/جمع‌بندی-طرح-تامین-کالاهای-اساسی-در-کمیسیون-بودجه-بررسی-برنامه‌های-دیوان-محاسبات-با-حضور-بذرپاش
بستن   چاپ